667 000 008 Infolinia 24h biuro@auto-brokers.pl

Nawet nieduża stłuczka może wiązać się z koniecznością oddania samochodu do warsztatu. Kierowca zostaje wówczas pozbawiony na jakiś czas swojego pojazdu, jednak nie musi przerzucać się na korzystanie z komunikacji miejskiej. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem samochodu zastępczego, czym obciążona zostaje polisa OC sprawcy wypadku.

Kto może skorzystać z wynajmu?

O wynajem samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji może ubiegać się każdy kierowca nie posiadający drugiego pojazdu. W celu wynajmu warto sprawdzić oferujący niejeden samochód zastępczy Wrocław. Nie ma znaczenia, czy pojazd wykorzystywany będzie w celach prywatnych, czy ze względu na prowadzenie działalności gospodarczej. Oferujący niejeden samochód zastępczy z OC Wrocław posiada bardzo szeroki wybór w dziedzinie wynajmu pojazdów.

Auto z OC sprawcy Wrocław – kto może skorzystać?

Bezpłatne auto z OC sprawcy Wrocław przysługuje każdemu kierowcy, którego samochód został uszkodzony z winny innego kierowcy. W takiej sytuacji cały koszt wynajmu zostaje w 100% pokryty z polisy OC sprawcy.

Samochód zastępczy nie tylko dla firm

Bezpłatne auto z OC sprawcy Wrocław, przysługuje nie tylko osobom, które prowadzą firmę i wykorzystują samochód do celów zarobkowych, ale również wszystkim innym osobom fizycznym. Warto wspomnieć również i o tym, że firmy ubezpieczeniowe nie mogą argumentować swoich odmów przyznania auta zastępczego tym, że poszkodowani kierowcy mogą wykonywać wszystkie niezbędne czynności, korzystając z transportu publicznego.