667 000 008 Infolinia 24h biuro@auto-brokers.pl

Wobec rosnącej popularności oferty, jaką jest samochód z OC sprawcy Wrocław posiada mnóstwo propozycji, pochodzących od wielu wypożyczalni samochodowych. Powszechność korzystania z podobnej opcji wynika głównie z jej dużej dostępności oraz wygody – procedura wynajmu samochodu zastępczego odbywa się bowiem bezgotówkowo, a całość kosztów pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Dzięki temu poszkodowany kierowca ma możliwość zachowania ciągłości w swoich codziennych obowiązkach i nie zostaje pozbawiony auta.

Samochód z OC sprawcy Wrocław – jak skorzystać?

Będąc osobą poszkodowaną w wypadku należy zgłosić się do wybranej wypożyczalni samochodowej wraz z danymi ubezpieczalni sprawcy. Wybór samochodu ograniczany jest jego klasą – można bowiem wynająć auto tej samej lub niższej klasy, co posiadane, jednak nie może być ona wyższa. Wypożyczalnie posiadają zazwyczaj w swojej bazie także samochody dostawcze.

Dzięki bogatej ofercie i wielu możliwościom, samochód z OC sprawcy Wrocław staje się trafna propozycją, niejednokrotnie ratującą codzienne obowiązki poszkodowanego kierowcy.

Dla kogo samochód z OC sprawcy Wrocław?

Z omawianej oferty z pewnością chętnie skorzystają osoby, których codzienność opiera się na posiadaniu samochodu. Są to kierowcy dojeżdżający do pracy oraz zawożący do szkół i przedszkoli swoje dzieci. Również kierowcy zawodowi, dostarczający towary do klientów wymagają bieżącego dostępu do samochodu. Dzięki zaprezentowanej możliwości mogą oni bez obaw i komplikacji kontynuować wykonywanie swoich obowiązków