667 000 008 Infolinia 24h biuro@auto-brokers.pl

Bardzo często wynajem samochodu zastępczego jest nagłym i nieprzewidzianym wydatkiem. Nawet jeżeli pojazd potrzebny jest tylko na kilka lub kilkanaście dni, kierowca może nie mieć w zanadrzu niezbędnych na sfinansowanie wynajmu oszczędności. Bywa, że nie wiadomo również kiedy będzie mógł zwrócić je ubezpieczyciel. Wówczas odwiedzić można oferujący niejeden samochód zastępczy z OC Wrocław, gdzie wypożyczalnie często idą na rękę poszkodowanym kierowcom.

Wynajem bezgotówkowy

Coraz więcej wypożyczalni wprowadza usługi oferujące wynajem bezgotówkowy. W przypadku konieczności szybkiego wypożyczenia pojazdu takiego jak samochód zastępczy Wrocław może poszczycić się wieloma wypożyczalniami oferującymi takie usługi. We własnym zakresie zajmują się one kontaktami z ubezpieczycielem oraz ściąganiem należności za wynajem. Aby skorzystać z wynajmu bezgotówkowego, warto odwiedzić oferujący niejeden solidny samochód zastępczy Wrocław.

Jak długo można korzystać z wynajmu?

Na wynajem samochodu zdecydować można się już w dniu wystąpienia kolizji lub momentu przyjęcia poszkodowanego pojazdu w warsztacie. Można z niego korzystać aż do całkowitej naprawy własnego samochodu lub zakupu nowego egzemplarza. W celu okresowego wynajmu pojazdu warto odwiedzić oferujący niejeden samochód zastępczy z OC Wrocław. Jeżeli ubezpieczyciel stwierdzi, że zwlekanie z kupnem było celowe, może odmówić zwrotu pieniędzy za wypożyczenie lub próbować dowieść, że cała usługa trwała zbyt długo. Należy przedstawić mu wszystkie dokumenty potwierdzające konieczność wynajmu w określonym czasie.