667 000 008 Infolinia 24h biuro@auto-brokers.pl

Samochód zastępczy wynająć można w dowolnej wypożyczalni. Warto odwiedzić w tym celu oferujący niejeden samochód zastępczy Wrocław, gdzie znajduje się mnóstwo placówek tego typu. Określenie wysokości stawki za wynajem oraz wskazanie wypożyczalni nie należy do obowiązków ubezpieczyciela. Jednak stawka wynajmu nie może przekraczać średniej stawki na rynku lokalnym, a sam samochód nie powinien posiadać wyższej klasy od tego, który zastępuje. Dlatego decydując się na poszukiwanie auta, warto odwiedzić wynajmujący niejeden samochód zastępczy z OC Wrocław, ponieważ znajduje się tam bardzo dużo wypożyczalni pojazdów różnej klasy.

Wynajem samochodów zastępczych

Nawet nieduża stłuczka lub kolizja może wiązać się z koniecznością oddania samochodu do warsztatu. Kierowca zostaje wówczas pozbawiony na jakiś czas swojego pojazdu, jednak nie musi przerzucać się na korzystanie z komunikacji miejskiej. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem samochodu zastępczego, czym obciążona zostaje polisa OC sprawcy wypadku.

Kto może skorzystać z wynajmu?

O wynajem samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji może ubiegać się każdy kierowca nie posiadający drugiego pojazdu. W celu wynajmu warto sprawdzić oferujący niejeden samochód zastępczy Wrocław. Nie ma znaczenia, czy pojazd wykorzystywany będzie w celach prywatnych, czy ze względu na prowadzenie działalności gospodarczej. Oferujący niejeden samochód zastępczy z OC Wrocław posiada bardzo szeroki wybór w dziedzinie wynajmu pojazdów.