667 000 008 Infolinia 24h biuro@auto-brokers.pl

Wobec natężonego ruchu samochodowego nagminnie zdarzają się wypadki, stłuczki oraz kolizje o rozmaitym charakterze. W związku z dużą zależnością od posiadania samochodu, ciekawą alternatywą okazuje się oferta firmy wynajmujących pojazdy – auto zastępcze z OC sprawcy niejednokrotnie ratuje codzienne obowiązki poszkodowanego kierowcy.

Auto zastępcze z OC Wrocław

Obligatoryjne ubezpieczenie OC obowiązuje wszystkich kierowców, a zasadność jego wykupienia wydaje się oczywista – w przypadku spowodowania uszkodzenia czyjegoś pojazdu, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, jak również zobowiązany jest do uiszczenia opłat za ewentualny wynajem samochodu zastępczego.

W odniesieniu do oferty, jaką jest auto zastępcze z OC Wrocław posiada bogaty wybór. Wypożyczalnie samochodowe oferują bowiem pojazdy różnej klasy, w tym także dostawcze. Cała procedura odbywa się bezgotówkowo, gdyż ubezpieczyciel sprawcy pokrywa wszelkie koszty.

Zalety skorzystania z zastępczego samochodu

Zasadność wykorzystania opcji, jaką jest auto zastępcze z OC Wrocław wydaje się oczywista. Odnosi się zwłaszcza do kierowców, których codzienne obowiązki uzależnione są od posiadania samochodu. Osoby codziennie dojeżdżające do pracy, zawożące dzieci do szkół czy przedszkoli, jak również mieszkające poza miastem zazwyczaj nie mogą pozwolić sobie na pozbycie się pojazdu. W związku z tym wynajęcie samochodu umożliwia im zachowanie ciągłości obowiązków, bez ryzyka ich zaniedbania – auto zastępcze z OC Wrocław staje się więc doskonałym rozwiązaniem